DERSLER

Ders saatleri ve ücreti için iletişime geçiniz

ÇOCUK GRUP 6- 9 YAŞ

Çocuğumun dövüş sporları öğrenmesi için nedenler:

  1. Kendini savunma
  2. Disiplin
  3. Odaklanma
  4. Koordinasyon
  5. Dinleme
  6. Sosyalleşme
  7. Fiziksel gelişim
  8. Öz-güven

Günümüzde çocuklar teknolojik çağda sürekli okul banklarında ve ya televizyon, tablet, bilgisayar karşısında. Çocuk gün içerisinde enerjisini atmak ister, aksi takdirde enerjisini atmak için başka yollara baş vurur. Çocuk antrenmanlarında çocuk yaşıtları ile birlikte vakit geçirir, vücudu esner, antrenmanlarda öğretmenini dinler, disiplin edinir. 

GENÇ GRUP 10 - 16 YAŞ


Gençler için hazırlanan bu program 10 - 16 yaş grubuna hitap eder. Çocuk yaş grubunda bir üst seviyede teknik gelişime biraz daha ağırlık verir. Bu programda savunma sanatı haricinde gençler odaklanmayı,  zamanlanmayı, kendine hakim olmayı ve kontrolü öğrenir. Bir spor dalında kendi gelişimini görmesi hedefe doğru çabalaması da odaklanmayı öğretir. Derslere zamanında gelmeyi, öğrenci kartını unutmamayı, eşyalarına sahip çıkmasını, çevresi ile saygı ile geçinmesini, sorumluluğu öğretir. 

Her yaş grubunda olduğu gibi enerjisini atar ve hayatta olduğu gibi sporda emek vermeyi öğrenir. 

YETİŞKİN GRUP DERSLERİ

Taekwondo, Muay Thai ve Kick boks vücudu ve zihni güçlendirir, çünkü her bir hareketin tekniği bulunur. Fiziksel açıdan kaslarınız gelişir, kardio hareketleri ile kondisyonunuz gelişir. Tekniklerin yavaş yavaş öğrenip uygulanması yatkınlığınızı üst seviyeye taşır, nefes alışınızı düzenler, reflekslerinizi hızlandırır ve odaklanmanızı sağlar.

Taekwondo, Muay Thai ve Kick boks sporları daha yüksek enerjili olmanızı sağlamasının yanı sıra, daha sağlıklı, fit, iyi koordinasyon ve öz güveninize katkı sağlar, 

ÖZEL DERS/PRIVATE TRAINING  

Daha yoğun ve kişiye özel antrenmanları tercih edenler salonumuzda özel ders programına katılabilir. Sizin belirlemiş olduğunuz hedeflerler doğrultusunda programda ağırlık verilir. Bu kondisyon geliştirme, profesyonel müsabakalara katılma, kilo verme, vücut sıkılaştırma, veya sizin herhangi hedefiniz olabilir. Tecrübeli hocalarımız ile size özel program hazırlanır, sizin müsaitlik durumunuza göre haftalık program belirlenir

HOCALARIMIZ

Zehra Gülgen 

Zehra 2014 yılında Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi beden eğitimi öğretmenliğine bitirdi. 2009 yılında Avusturya da dünya üçüncüsü, 2013 yılında Rusya da dünya ikinciliği, 2012 Ankara da Avrupa üçüncüsü, 2006 yılında Kıbrıs' ta uluslararası birinciliği bulunmakta.

Oğuz Ötken

Oğuz Ötken 2018 EMF Avrupa kupası üçüncüsü, 2019 EMF Avrupa kupası üçüncüsü olmuştur.

Barış Kara

Barış Kara 2019 Türkiye üçüncüsü. 2018 EMF Avrupa kupası üçüncüsü kupaları vardır.
Karlı Fight Club
All rights reserved 2021
Powered by Webnode Cookies
Create your website for free!